W naszej ofercie znajdziecie Państwo funkcjonalne opakowania medyczne papierowo-foliowe, włókninowo-foliowe, włókninowe, jak również zgrzewarki taśmy, akcesoria. Są to materiały do sterylizacji narzędzi, przyborów i urządzeń zabiegowych, w tym instrumentów termolabilnych. Wysoka przepuszczalność pary i powietrza zapewnia skuteczną dezynfekcję.

Niezbędne w każdym szpitalu opakowania medyczne do przechowywania przedmiotów wysterylizowanych, jak również testy i systemy dokumentowania dla sterylizatorni, dostępne są w naszej ofercie w szerokim wyborze. Wśród nich między innymi wkłady absorpcyjne do kontenerów, torebki przeciwpyłowe do transportu, torby na rzeczy osobiste pacjentów itd.

Jesteśmy wytwórcą opakowań medycznych dla producentów artykułów medycznych. Oferujemy torebki płaskie dbające o zachowanie środowiska sterylnego (idealne do gazików, plastrów nici czy rękawiczek), FSS czyli osłony formowanie wgłębnie (w tym blistry) jak również worki headerbag do wypełnień o dużej objętości, np. obłożenia pola operacyjnego.

Zapraszamy do udziału w prowadzonych przez nas szkoleniach dla pracowników centralnych sterylizatorni, którzy powinni nieustannie rozwijać swoją widzę w zakresie systemów bariery sterylnej i wskaźników chemicznych. Akademia stericlin® to miejsce wymiany poglądów lekarzy i specjalistów z dziedziny higieny w placówkach medycznych.