• 4ss_opakowania_plasie_VPPolska

  W przypadku artykułów płaskich ‚2D‘ jak plastry, okłady, nici czy rękawiczki chirurgiczne łączy się zazwyczaj papier powlekany z papierem lub folią. Możliwe jest przy tym osiągnięcie dużych wydajności maszynowych.

   

  .

 • opakowania_formowane_wgłębnie_VpPolska

  Ten rodzaj opakowania do artykułów ‚3D‘ o dużej objętości składa się z termoformowanej folii i wierzchniej powłoki z papieru lub włókniny Tyvek. Obróbka odbywa się w maszynach do formowania wgłębnego lub blistrownicach, napełnianie może być maszynowe lub ręczne.

 • opakowania_reczne_VpPolska

  Przygotowane wstępnie systemy bariery sterylnej, zazwyczaj torebki z 3 zgrzewami, idealnie nadają się do małych serii i do prawie wszystkich rodzajów wypełnień. Napełnianie i zgrzewanie odbywa się ręcznie.

 • Worki Headerbag_VpPolska

  Bardzo wytrzymałe worki foliowe z gazoprzepuszczalną membraną idealnie nadają się do dużych objętościowo wypełnień, jak na przykład pakiety sterylne. Worki Headerbag produkuje się z bardzo wytrzymałej folii i membrany gazowej wykonanej z powlekanej włókniny Tyvek 1073B, co zapewnia łatwość otwierania i dobrą przepuszczalność gazo