• _Akcesoria_do_kontenerow

  Wkłady absorpcyjne do kontenerów wchłaniają powstającą w pojemnikach wodę kondensacyjną. Materiał przylega do spodu pojemnika i równomiernie rozprowadza wodę kondensacyjną powstającą w trakcie sterylizacji, przyczyniając się do poprawy schnięcia.

   

 • akcesoria_przeciwpylowe_VP_Polska_

  Torebki przeciwpyłowe są opakowaniami służącymi do przechowywania i transportu sterylnych materiałów. Stanowią one niezbędną ochronę dla systemów bariery sterylnej podczas transportu i przechowywania. Dzięki takim opakowaniom ochronnym wydłuża się możliwy okres przechowywania.

 • Testy_Bowie-Dick_Vp_Polska

  Od poprawnego działania sterylizatora zależy pomyślny rezultat pracy centralnej sterylizatorni. Nieprawidłowe działanie sterylizatora może mieć nieprzewidywalne następstwa. Codzienny test Bowie-Dick ma decydujące znaczenie dla kontroli poprawnego działania i zapewnienia jakości. Opracowując systemy testowe Bowie-Dick marki stericlin® przyjęto założenie, że muszą one bezkompromisowo wykrywać każdy błąd i nie mogą dopuszczać do nieuzasadnionego braku bezpieczeństwa. Ten cel udało nam się zrealizować. Za pomocą naszych systemów testowych w formacie A4, A5 oraz pakietu do testowania jednorazowego.

 • system_kontroli_wsadow_VP_Polska

  BMS Batch Monitoring System
  Sterylizacja nowoczesnych instrumentów o wgłębionej budowie wymaga najwyższej niezawodności na każdym etapie. Kontrolowanie sterylizacji parowej odbywa się w oparciu o parametry. Dodatkowo do kontrolowania skuteczności usunięcia powietrza i penetracji pary niezbędny jest specjalnie ustawiony przyrząd kontrolny ze wskaźnikiem chemicznym. System BMS daje gwarancję, że te istotne parametry sterylizacyjne zostaną osiągnięte również wewnątrz sterylizowanych artykułów – dzięki symulacji wsadów o krytycznych właściwościach.

   

 • etykiety_samoprzylepne_medyczne_VpPolska

  Unaocznienie odpowiedzialności w stosunku do pacjenta – temu wymogowi musi sprostać każdy środek do kontroli sterylizacji. Z drugiej strony szczegółowa dokumentacja nie może obciążać personelu centralnych sterylizatorni kosztownymi i czasochłonnymi pracami opisowymi. Wręcz przeciwnie – środki do kontroli sterylizacji muszą umożliwiać łatwy i ekonomiczny sposób dokumentowania. A dokumentacja ta powinna być również możliwa do odnalezienia w kartotece pacjenta. Taki cel postawiliśmy sobie podczas opracowywania naszych produktów do kontroli sterylizowanych wkładów. Zapraszamy do ich sprawdzenia i przekonania się.

 • Akcesoria_higieniczne_Vp_polska

  Torby na rzeczy pacjentów są bezpiecznym i higienicznym środkiem do przechowywania własności pacjentów i zapobiegają pomyłkowej zamianie. Worki na odpady można dzięki znajdującemu się na odwrocie paskowi klejącemu zamocować na przykład do łóżka pacjenta.