• Opakowania_w_arkuszach_z_papieru_krepowego_VpPolska-2-500x813

  Zastosowanie: pakiety i opakowania tacowe oraz wyściełanie pojemników. Papier krepowy jest najbardziej ekonomicznym opakowaniem w arkuszach, charakteryzującym się dobrymi właściwościami elastycznego układania i składającym się w 100 % z papieru medycznego na bazie celulozy.
  Papier krepowy nadaje się w szczególności do pakowania lekkich instrumentów i pakietów.

 • _stericlin_Opakowania_systemowe dla szpitali _Opakowania medyczne _VP Polska

  Zastosowanie: wszelkiego rodzaju lekkie i średnio ciężkie instrumenty i pakiety. Przezroczyste torebki i rękawy stanowią uniwersalny system opakowań sterylizacyjnych – można w nich pakować prawie wszystkie lekkie i średnio ciężkie instrumenty i pakiety. Możliwa jest walidacja procesu zgrzewania.

   

 • stericlin_Opakowania_systemowe_szpitali_Opakowania_medyczne_VP Polska

  Przezroczyste torebki i rękawy wykonane są z mocnej włókniny i folii zespolonej.

  Opakowanie to zawiera zarówno techniczne jak i sterylne zalety opakowania z włókniny ze wszystkimi zaletami zastosowania opakowań przezroczystych.  Trzy wskaźniki procesu sterylizacji STEAM (para wodna), EO (tlenkiem etylenu) i FORM (formaldehydem) są nadrukowane poza przestrzenią przeznaczoną do pakowania. Ta kombinacja łączy w sobie zalety i właściwości mocnej włókniny z łatwością użytkowania opakowania przezroczystego. Wysoka przepuszczalność powietrza i pary wodnej umożliwiają zastosowanie przy dużych i porowatych.

 • Systemverpackungen_Klarsicht_Tyvek_Folie_Titel_alle_Sprachen_LIVE

  Wysoka jakość opakowania przezroczystego wykonanego z Tyvek® i folii jest określona przez dobór najwyższej klasy materiałów. Stericlin® używa wyłącznie najlepszego w medycynie papieru, typ 1073 B o gramaturze 75 g / m2. Znakomite właściwości barierowe przed zarazkami, bakteriami i wilgocią oraz ekstremalnie wysoka odporność na przebicia i rozdarcia, jak również bezpyłowe otwieranie, wyróżniają ten system bariery sterylnej.

   

 • Systemverpackungen_Siegelgeräte_Pic_05_alle_Sprachen_LIVE

  Zamykanie systemów bariery sterylnej i walidacja procesu zgrzewania. Zgrzewy wykonywane codziennie za pomocą zgrzewarki muszą spełniać różnorodne wymagania: norma EN 868-5 stawia wymóg równomiernego zgrzewu, który musi się charakteryzować minimalną siłą 1,5 Newtona na odcinku zgrzewu o długości 15 mm przed i po sterylizacji.

 • Tasmy_samoprzylepne

  Zastosowanie: do zamykania wszelkich opakowań w arkuszach. Taśmy koloru beżowego, ze wskaźnikiem lub bez, są przeznaczone do stosowania z papierem krepowym w arkuszach. Taśmy niebieskie, dostępne również ze wskaźnikiem lub bez, zostały opracowane specjalnie pod kątem stosowania z włókniną. W asortymencie znajdują się również taśmy samoprzylepne do sterylizacji tlenkiem etylenu, gorącym powietrzem oraz sterylizacji plazmowej.

 • _Akcesoria_do_tac_i_koszy_VpPolska

  Zastosowanie: optymalizacja procesu pakowania. Wkłady do tac zapobiegają uszkodzeniom miękkich opakowań w trakcie sterylizacji i podczas transportu. Wilgoć powstająca w miękkim opakowaniu podczas sterylizacji jest absorbowana przez papier krepowy, co przyśpiesza odparowanie i suszenie. Etykiety do koszy umożliwiają łatwe i szybkie znakowanie oraz barwne kodowanie koszy na instrumenty.