Jednym z naszych flagowych produktów jest torba papierowa z nadrukiem (fleksograficznym albo offsetowym). Tego rodzaju opakowanie jest przyjazne dla środowiska, funkcjonalne i odpowiednie dla wielu produktów. VP Group to również producent innych wyrobów, takich jak między innymi opakowania do prezentów, pudełka kartonowe, reklamówki z tworzywa sztucznego czy opakowania kurierskie. Zawsze dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb Klienta. Stawiamy na wysoką jakość i optymalizację kosztów produkcji.

Zamawiając towar bezpośrednio u nas, zapewniacie sobie Państwo bardzo szybką dostawę (24/48 godzin). Wszystkie prezentowane na łamach naszego serwisu torby papierowe z nadrukiem oraz inne produkty, przez cały czas dostępne są w magazynie. Polecamy opakowania do wyrobów spożywczych, torby na zakupy, na torty, DKT (torby foliowe z wyciętym i wzmocnionym uchwytem), papier upominkowy w arkuszach itp. Oferowane przez nas torby papierowe to produkty ekologiczne i przyjazne w użytkowaniu. Minimalna kwota zamówienia, to jedyne 500€, zaś od 750€ oferujemy także darmowy transport (m.in. do Niemiec, Austrii, Szwajcarii, Beneluksu). Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszym asortymentem oraz do składania zamówień. Znajdziecie Państwo u nas wszystko, co niezbędne do profesjonalnego pakowania towarów.

Druk fleksograficzny jest wypukły. Wykonuje się go elastycznymi formami drukowymi (polimer, rzadziej guma) i farbami szybkoschnącymi. To najbardziej uniwersalna metoda do zadrukowania różnych typów podłoży, w tym tych o nierównej strukturze.

Druk offsetowy polega na przeniesieniu obrazu z aluminiowej matrycy, poprzez odbicie na bębnie gumowym na papier. To najprostsza, ale też najbardziej wydajna przy dużych ilościach metoda drukowania. Proces jest niedrogi i umożliwia uzyskanie wielu odbitek w krótkim czasie.

W zależności od oczekiwań co do wyglądu Państwa opakowań, można zdecydować się na jedną z tych dwóch technik. Fleksografia sprawdza się doskonale w przypadku folii i innych tworzyw sztucznych. Offset dedykowany jest raczej tworzywom papierowym.