• IMG_6091a got

  Torba papierowa z 5-krotnie złożonym, płaskim, wewnętrznym uchem papierowym i papierowym wzmocnieniem, papier typu kraft o gramaturze od 70 do 120 g/m², bardzo duża wytrzymałość sięgająca 15 kg. Minimalne zamówienie to 10.000 sztuk, druk fleksograficzny nawet w 8 kolorach, do wyboru różne gatunki papieru typu kraft. Do pobrania standardowe formaty PDF.

 • IMG_6068a got

  Torba papierowa ze skręconym sznurkiem papierowym i podwójnym wzmocnieniem. Wysokiej klasy torba z papieru typu kraft o gramaturze od 90 do 140 g/m². Istnieje również możliwość dostawy z wklejonymi sznurkami bawełnianymi. Minimalne zamówienie to 5.000 sztuk, druk fleksograficzny nawet w 8 kolorach, do wyboru różne gatunki papieru typu kraft. Do pobrania standardowe formaty PDF.

 • 2027-000_topl-range-03

  Torba papierowa ze skręconym sznurkiem papierowym i podwójnym wzmocnieniem. Zakładka górna automatycznie przełożona, z różnych gatunków papieru typu kraft o gramaturze od 90 do 140 g/m². Możliwość dostawy z wklejonymi sznurkami bawełnianymi. Minimalne zamówienie to 5.000 sztuk, druk fleksograficzny lub offsetowy nawet w 8 kolorach.

 • torba_papierowana_torty_VpPolska_

  Torba papierowa z 5-krotnie złożonym, płaskim, wewnętrznym uchem papierowym i papierowym wzmocnieniem, z bardzo szerokim dnem, nadaje się w szczególności do potraw na wynos. Minimalne zamówienie to 5.000 sztuk, druk fleksograficzny nawet w 8 kolorach, do wyboru różne gatunki papieru typu kraft. Do pobrania standardowe formaty PDF.

 • IMG_6090a got

  Stylowe torby papierowe, z papieru typu kraft, papieru kredowanego, papierów ozdobnych oraz kartonu, gramatura do 240 g/m², druk offsetowy nawet w 10 kolorach, laminacja w opcji błyszczącej lub matowej, aplikacje z lakieru UV, tłoczenie folią na gorąco, tłoczenie wypukłe, ślepe i strukturalne. Usztywnienia kartonowe w zakładce górnej i w spodzie, przewleczone sznurki lub tasiemki. Minimalne zamówienie to 500 sztuk.

 • cash_&_carry_torbypapierowe_VpPolska

  Torba papierowa bez uchwytu z dnem blokowym, z papieru typu kraft o gramaturze od 50 do 120 g/m². Minimalne zamówienie to 10.000 sztuk, druk fleksograficzny nawet w 8 kolorach.

 • kolory

  Papier pakowy i upominkowy, jedno- lub dwustronnie zadrukowany nawet w 8 kolorach, w rolkach lub arkuszach, różnego rodzaju papier i wykonanie, powszechnie spotykana gramatura. Minimalne zamówienie to 500 kg.